Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька ректора Санкт-Петербурзького університету зізналася, хто написав дисертацію Путіну

Науковець написав дисертацію для російського президента безкоштовно.

Ректор Санкт-Петербурзького гірничого університету Володимир Литвиненко особисто написав дисертацію президента Росії Володимира Путіна.

Про це заявила його донька Ольга Литвиненко, пише Радіо Свобода.

Кандидатську дисертацію Путін захистив в 1997 році, в Гірничому інституті, нині університеті, який очолює Володимир Литвиненко. Тоді Путін вже працював в Москві і займав посаду заступника керуючого справами президента РФ. 

За словами Ольги, її батько після того, як став ректором в 1994 році, "організував незаконний бізнес - виготовлення дисертацій". 

Фотогалерея Путіна висунули кандидатом в президенти Росії (10 фото)

"Путіну він писав особисто цю дисертацію. 1997 рік, літо, до нас на дачу завезли ксерокс, мій батько взяв відпустку. Путін ніколи не з'являвся у нас, ніколи не консультувався з моїм батьком про дисертації. Все це написав виключно мій батько", - сказала Литвиненко.

Вона вважає, що Литвиненко написав дисертацію для Путіна безкоштовно в якості подяки "за допомогу в отриманні посади ректора".

ВідеоПрезидент Угорщини через плагіат дисертації йде у відставку

Нагадаємо, що у 2009 році The New York Times звинуватила прем’єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна в плагіаті.

Зокрема, у статті Ендрю Крамера (Andrew E.Kramer) йшлося, що у 1997 році, коли Путін обіймав посаду заступника мера Санкт-Петербурга, він отримав ступінь кандидата економічних наук, захистивши дисертацію з питань економіки природних ресурсів.

Як повідомляє газета, вчені Інституту Брукінгса проаналізували текст дисертації і виявили, що 16 сторінок в ньому просто були скопійовані без жодних посилань з американського підручника 1978 року під назвою “Стратегічне планування і політика”, написаного Девідом І. Кліландом і Вільямом Р. Кінгом (David I. Cleland and William R. King), вченими Університету Піттсбурга.

Зокрема, в запозичених абзацах йшлося про важливу роль керівника у плануванні всередині корпорації.

Путін відмовився прокоментувати цю заяву, відзначає газета.

Залиште свій коментар

Вибір редакції