Додон заявив, що Молдова продовжить реалізацію угоди про асоціацію з ЄС

При цьому новообраний президент буде домагатися відновлення відносин з Росією.

Новообраний президент Молдови Ігор Додон заявив, що його країна продовжить реалізацію угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Про це він сказав в інтерв'ю Stirile TV, передає Газета.ru.

Додон пояснив, що в Молдові у президента немає повноважень скасовувати міжнародні договори. При цьому він додав, що буде домагатися поновлення економічних і стратегічних відносин із Росією. Новообраний президент не виключає проведення переговорів з цього питання у тристоронньому форматі за участю Молдови, Євросоюзу і РФ.

Ігор Додон також заявив, що в залежності від результатів майбутніх виборів у парламент він готовий провести референдум, де самі громадяни Молдови дадуть відповідь на питання, в який союз вони хочуть інтегруватися - в Європейський чи Євразійський.

Нагадаємо, проросійський кандидат на посаду президента Молдови Ігор Додон переміг на виборах, набравши трохи більше 52% голосів. Одночасно столицю Молдови охопили протести. Тисячі людей вимагають повторного голосування і відставки ЦВК.

Зазначимо, Додон раніше заявляв про законність анексії Криму. Під час теледебатів напередодні виборів ведучий запитав у Додона: "Кому належить Крим?". Він відповів: "Російській Федерації".

Проросійські кандидати: у Болгарії та Молдові обрали нових президентів

На президентських виборах у Болгарії та Молдові перемогу здобувають прихильники політики Кремля. Кишинів вже охопили протести. Близько тисячі людей вимагають відставки ЦВК та перевиборів. Переможець виборів, соціаліст Ігор Додон свій перший візит на посаді президента планує здійснити до Москви. Він уже неодноразово називав анексію Криму - законною. У Болгарії державу очолить також соціаліст Румен Радев, котрий на виборах обіцяв домогтися скасування антиросійських санкцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: