Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Додон заявив, що Молдова продовжить реалізацію угоди про асоціацію з ЄС

При цьому новообраний президент буде домагатися відновлення відносин з Росією.

Новообраний президент Молдови Ігор Додон заявив, що його країна продовжить реалізацію угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Про це він сказав в інтерв'ю Stirile TV, передає Газета.ru.

Додон пояснив, що в Молдові у президента немає повноважень скасовувати міжнародні договори. При цьому він додав, що буде домагатися поновлення економічних і стратегічних відносин із Росією. Новообраний президент не виключає проведення переговорів з цього питання у тристоронньому форматі за участю Молдови, Євросоюзу і РФ.

Ігор Додон також заявив, що в залежності від результатів майбутніх виборів у парламент він готовий провести референдум, де самі громадяни Молдови дадуть відповідь на питання, в який союз вони хочуть інтегруватися - в Європейський чи Євразійський.

Нагадаємо, проросійський кандидат на посаду президента Молдови Ігор Додон переміг на виборах, набравши трохи більше 52% голосів. Одночасно столицю Молдови охопили протести. Тисячі людей вимагають повторного голосування і відставки ЦВК.

Зазначимо, Додон раніше заявляв про законність анексії Криму. Під час теледебатів напередодні виборів ведучий запитав у Додона: "Кому належить Крим?". Він відповів: "Російській Федерації".

Відео Проросійські кандидати: у Болгарії та Молдові обрали нових президентів

Залиште свій коментар

Вибір редакції