Доглядачі Акрополя оголосили страйк

14 і 15 липня доглядачі афінського Акрополя страйкуватимуть. Акція триватиме доти, поки сезонним працівникам не нададуть усі гарантії.

Афінський Акрополь (Фото: photosight.ru)
Афінський Акрополь (Фото: photosight.ru)
Доглядачі археологічного ансамблю афінського Акрополя оголосили про проведення 48-годинного страйку 14 і 15 липня. Про це йдеться в заяві грецької профспілки доглядачів за археологічними розкопками.

Знаменитий Акрополь буде закритий не лише в суботу та неділю, але й 21-24 липня, коли місцеві працівники мають намір провести ще один, цього разу чотириденний страйк.

Головні вимоги страйкуючих - зарахування в штат тимчасових і сезонних працівників, на яких багато в чому покладається грецьке міністерство культури в охороні пам'ятників старовини. Таких працівників наймають на короткий термін, їх трудові гарантії значно менші, ніж у постійних службовців.

Липень традиційно є найбільш "гарячим" місяцем для Акрополя. Тисячі людей щодня підіймаються в ці дні під пекучим сонцем на "священну скалу", щоб помилуватися на знаменитий храм Парфенон, портик Каріатид у храмі Ерехтейон та інші будівлі Акрополя.

Проте в цьому липні Акрополь працює з перебоями. Крім майже тижневого страйку доглядачів, туристів чекає ще одне розчарування. Знаменитий музей, розташований біля Парфенону, закрився з початку місяця для перенесення експозиції в нову будівлю, побудовану біля підніжжя Акрополя. Передбачається, що колекція старовин музею Акрополя знову стане доступною для відвідувачів не раніше осені поточного року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: