Докоряв прем'єрці діабетом: Sunday Times назвало неофіційні причини звільнення глави Міноборони Британії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За офіційною версією, Вільямсон пішов через виток інформації.

Причини звільнення очільника Міноборони Великої Британії Ґевіна Вільямсона можуть відрізнятись від офіційно озвученого витоку інформації, стверджує британське видання The Sunday Times.

З посиланням на власні джерела, газета стверджує, що Вільямсон образив Терезу Мей згадуванням її хвороби: нібито голова Міноборони заявив, що діабет, на який хворіє Мей, заважає їй бути прем'єр-міністром.

Ці слова, стверджує видання, Вільямсон промовив у спілкуванні з колегами за Консервативною партією. Нібито чиновник сказав, що з таким здоров'ям треба звільнятись, і ці слова передали прем'єрці. Сам Вільямсон заперечує, що колись таке говорив.

Та й до цього конфлікту стосунки з Вільямсоном у Мей склались напружені, зокрема після того, як він хотів відправити британські війська за кордон у зони ведення бойових дій. Пропозицію Вільямсона щодо відправки військового флоту до Південно-Китайського моря прем'єр відкинула. Видання запевняє, що після цього Вільямсон на якомусь з документів написав образи на адресу Мей.

Нагадаємо, за раніше озвученою версією, Вільямсона було звільнено через витік інформації з закритого засідання Ради безпеки у справі Huawei. Звільнений очільник Міноборони ці звинувачення відкидає.

ВідеоТереза Мей звільнила очільника Міністерства оборони через витік інформації про плани уряду

Тереза Мей звільнила Гевіна Вільямсона через скандал навколо витоку інформації. Наприкінці квітня ЗМІ дізналися про суперечливе рішення британської влади співпрацювати з китайською компанією для створення в країні мобільної мережі п'ятого покоління. Щоби з'ясувати, хто винен у поширенні секретної інформації, члени команди прем'єра провели розслідування.  

Тереза Мей звільнила очільника Міністерства оборони через витік інформації про плани уряду

Залиште свій коментар

Вибір редакції