Доку Умаров віддав під шаріатський суд опальних командирів

Доку Умаров у відеозверненні повідомив про усунення від командування трьох чеченських польових командирів і заявив, що вони підлягають суду шаріату.

Лідер північнокавказьких бойовиків Доку Умаров усунув від командування трьох чеченських польових командирів і заявив, що вони підлягають суду шаріату. Про це Умаров заявив у відеозверненні, розміщеному на одному з сайтів сепаратистів.

Мова йде про командирів бандформувань Асланбек Вадалові, Хусейні Гакаєві і Тархані Газієві. Умаров звинувачує їх у порушенні присяги і внесенні розколу в ряди бойовиків. Зокрема, лідер бойовиків стверджує, що саме вони в серпні 2010 року виклали в інтернет відеозвернення, в якому він оголосив про складання повноважень "еміра Кавказького емірату" і призначив своїм наступником Вадалова.

Раніше за публікацію цього відеозвернення Умаров звільнив Мовладі Удугова, що виконував обов'язки прес-секретаря екстремістів. Лідер бойовиків пояснив, що запис призначався для внутрішнього використання, і сказав, що залишається "еміром Кавказького емірату". Незабаром після цього Гакало виступив зі зверненням, у якому відмовився підкорятися Умарову і заявив, що разом з ним з підпорядкування виходять чеченські бойовики.

Експерти розглядають недавній напад на Центорой (родове село президента Чечні Рамзана Кадирова) як спробу відкололися від "Кавказького емірату" чеченських бойовиків довести, що вони здатні діяти самостійно.

Читайте також:

Доку Умаров заявив про свою причетність до теракту у Владикавказі

Чеченські бойовики оголосили, що більше не підкоряються Доку Умарову

Умаров зняв з посади ідеолога бойовиків Удугова за відео про свою відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: