Документальний фільм скандального режисера Олівера Стоуна про Україну отримав Гран-прі італійського фестивалю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ньому знімались кум Путіна Медведчук, Марченко та сам Путін.

Фільм про Україну, у якому знімалися Віктор Медведчук, його дружина Оксана Марченко, інші друзі Путіна та сам президент РФ, отримав Гран-прі кінофестивалю в Італії.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Всесвітньо відомий скандальний американський режисер, володар трьох "Оскарів" Олівер Стоун зняв документальний фільм "Нерозказана історія України". За словами режисера, ця кінострічка - правдива історія про події останніх років в Україні.

Мета фільму -  переконати, що для України вигідна дружба з Росією, переконати глядачів у тому, що співпраця з Європою – це помилка, і наостанок - описати цікаву для Кремля тему – можливе втручання України в президентські вибори в США 2016 року.

Для таких "важливих" тем експертом у фільмі режисер обрав самого Володимира Путіна та його близьких друзів і кумів – Оксану Марченко та Віктора Медведчука. Рік тому Олівер Стоун презентував ще один свій фільм "Інтерв'ю з Путіним". Тому й не дивно, що і цього разу його улюблені "актори" погодилися взяти участь у роботі режисера.

ВідеоВсесвітньо відомий режисер Олівер Стоун зняв документальний фільм "Нерозказана історія України"

Фільм про Україну, в якому знімалися Віктор Медведчук, його дружина Оксана Марченко, інші друзі Путіна та сам президент РФ, отримав Гран-прі кінофестивалю в Італії. За словами режисера, ця кінострічка - правдива історія про події останніх років в Україні. Подробиці - просто зараз. 

Всесвітньо відомий режисер Олівер Стоун зняв документальний фільм "Нерозказана історія України"

Залиште свій коментар

Вибір редакції