Документи і банківські записи: що шукало ФБР у політтехнолога Манафорта вдома

Речник Манафорта підтвердив обшуки. 

ФБР шукало податкові документи та іноземні банківські записи у помешканні колишнього очільника виборчої кампанії нинішнього президента Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це інформує The New York Times.

Обшуки провели в рамках розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера стосовно роботи Манафорта на український уряд та його ролі у зустрічі співробітників передвиборчого штабу Трампа з представниками російського уряду в 2016 році.

ВідеоГоловний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Речник Манафорта Джейсон Малоні підтвердив обшуки ФБР і додав, що його керівники систематично співпрацював із правоохоронними органами та з іншими державними установами. 

В Україні тим часом дискутують про те, що колишній керівник передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт визнав, що в 2012-2013 роках отримав 17 млн доларів від української Партії регіонів. Його компанія отримала гроші за роботу в інтересах партії, зокрема, за її передвиборчу програму. Цю суму Манафорт "засвітив" у звітних документах, які він зобов'язаний був подати до Мін'юсту США в рамках закону про реєстрацію іноземних агентів. Разом із тим НАБУ і САП заявили, що не уповноважені розслідувати діяльність Манафорта як політичного консультанта Партії регіонів.

Залиште свій коментар