Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США Трамп розпустив дорадчі органи, що складалися з бізнесменів

Це рішення він прийняв після того, як багато керівників американських компаній та профспілок вийшли з них через незгоду з реакцією Трампа на події у Шарлоттсвіллі.

Президент США Дональд Трамп у середу, 16 серпня, повідомив, що розпускає два консультативні органи при Білому домі - Раду з промислового виробництва та Форум зі стратегії та політики, які складалися переважно з бізнесменів.

Це рішення він прийняв після того, як багато керівників американських компаній та профспілок вийшли з них через незгоду з реакцією Трампа на події у Шарлоттсвіллі. "Замість того, щоб тиснути на бізнесменів з Ради з промислового виробництва та Форуму зі стратегії та політики, я розпускаю їх.

Дякую усім!", - написав президент США у мережі Twitter.

За останні дні з Ради з промислового виробництва вийшли кілька керівників відомих американських корпорацій, у тому числі Intel, Under Armour та фармакомпнії Merck & Co.

Також залишив дорадчий орган, який Трамп скликав у січні цього року, голова Американської федерації праці та Конгресу виробничих профспілок (AFL-CIO) Річард Трумка.

Він зазначив, що орган був взагалі неефективним та ніколи не засідав.

Форум зі стратегії та політики очолював виконавчий директор інвестиційної компанії Blackstone Стівен Шварцман.

Форум засідав декілька разів після створення.

Заява американського президента з різким осудом дій расистів пролунала не одразу після цих подій.

А напередодні Трамп поклав відповідальність за насильство на обидві сторони.

Нагадаємо, президент США Дональд Трампа опинився під сильним тиском громадськості через те, що він у суботу не засудив націоналістів через насильство у Вірджинії. Він заявив про ненависть та насильство "з багатьох боків", а не виділив білих супремасистів, які у США вважаються підбурювачами сутичок у Шарлоттсвіллі.

У понеділок Трамп прямо засудив неонацистів і Ку-Клукс-Клан через насильство у Шарлоттсвіллі, назвавши їх злочинцями і бандитами. "Расизм - це зло, а ті, хто вчиняє насильство в його ім'я, - це злочинці та бандити, включаючи Ку-Клукс-Клан, неонацистів, білих супремасистів та інші групи ненависті", - сказав президент у своїй заяві до журналістів у Білому домі.

ВідеоДональд Трамп перервав свою відпустку та терміново повернувся до Вашингтона

Шарлоттсвілл у штаті Вірджинія в США охоплений сутичками, в місті оголосили надзвичайний стан. Там "білі націоналісти" виступили проти знесення пам'ятника генералу Конфедерації під час громадянської війни в США. Проти них виступили антирасисти. Між сторонами виникли сутички, які, як вважають, спровокували ультраправі. 

Під час рукопашних боїв, а також наїзду автомобіля просто в натовп загинула жінка - 32-річна помічниця юриста Хейзер Хейєр. Ще 35 людей отримали травми. Водія авто вже затримали, він перебуває під вартою без права внесення застави. Водієм виявився 20-річний прихильник ультраправих Джеймс Алекс Філдс-молодший. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції