Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дональд Трамп запевняє, що не називав країни Африки "будь-якими дірками"

Президент США заперечує, що різко висловився під час наради.

Дональд Трамп запевняє, що нічого страшного не казав про країни третього світу під час наради в Овальному кабінеті, пише ВВС.

Як повідомлялося раніше, при обговоренні Сальвадору, Гаїті та інших країн Африки він назвав їх "будь-якими дірками".

Справа у тому, що Трампу не сподобалося, що його політики прагнуть приймати мігрантів з Гаїті і "будь-якої дірки в Африці" (в оригіналі shithole countries - ред.), у той час як можна було б прийняти громадян таких країн, як, наприклад, Норвегія. 

Президент написав у Twitter, що не вживав таких слів, про які пишуть ЗМІ, щодо країн третього світу. Він досить жорстко висловився, але не так, як написали.

"На зустрічі DACA я різко висловився, але не так, як це подали", - написав Трамп.

Попереднє висловлювання президента цитувалося в усіх світових ЗМІ. Воно викликало осуд серед користувачів і навіть в ООН його назвали ганебним та расистським.

Нагадаємо, днями у Мережі справжню популярність отримав вірусний матеріал, що був виданий за уривок з нової книжки про президенство Дональда Трампа "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Автор оприлюднив інформацію про те, що після перемоги на виборах Трамп домігся створення цілодобового каналу, присвяченого горилам. І цей твіт більшість прийняла за правду.

Відео"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Вогонь і лють зараз відчуває президент Америки, а все через скандальне видання. 5 січня у продаж вийшла книга про перший рік президенства Дональда Трампа під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Книга одразу стала світовим бестселлером. У першу добу розкупили усі примірники. Що ж за подробиці у книзі та чому Трамп з усіх сил намагався заборонити її видання – дізнайтесь просто зараз.

"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Залиште свій коментар

Вибір редакції