"Донбас — це громадянська війна в Україні". У Кремлі назвали причину виходу з угоди про суд в Гаазі

Російська сторона невдоволена позицією МКС щодо Донбасу та Криму.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що намагання зобразити події в Криму й на Донбасі як збройний конфлікт між Росією та Україною суперечать реальності.

"Таке формулювання абсолютно суперечить реальності, воно суперечить нашій позиції, воно суперечить тій позиції, яку заявили на референдумі громадяни Криму, коли вони приймали рішення про входження до складу Росії", — сказав Пєсков, передає ТАСС.

Таким чином прес-секретар Володимира Путіна прокоментував повідомлення в ЗМІ про те, що таке питання може розглядатися Міжнародним кримінальним судом.

Так само Пєсков оцінив і конфлікт на Донбасі: "Це суперечить реальності, тому що Донбас — це громадянська війна в Україні, це внутрішньоукраїнський конфлікт".

Як повідомлялося раніше, у середу, 16 листопада, президент РФ підписав розпорядження про "намір РФ не стати учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду". 

Пізніше в МЗС Росії заявили, що МКС не виправдав покладених на нього надій"На жаль, Суд не виправдав покладених на нього надій і не став справді незалежним, авторитетним органом міжнародного правосуддя", — заявили російські дипломати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: