Донька президента Киргизстану зникла із соцмереж після світлини годування грудьми сина

Деякі користувачі називали доньку президента "нескромною" та негідною свого статусу.

Донька президента Казахстану Алія Шагієва "зникла" із соцмереж після фотографії від 14 квітня, на якій вона годувала грудьми новонародженого сина, повідомляє Українська служба ВВС.

"Я буду абсолютно спокійно діставати свої груди де завгодно, коли моя дитина голодна, чи то у торговому центрі, салоні машини або на лавці у громадському парку. Я буду прикладом для інших матерів, яких загнали в незручні рамки патріархального суспільства", - написала вона під фотографією.

Світлину Шагієвої активно почали поширювати російські та центральноазіатські ЗМІ. Деякі користувачі називали доньку президента "нескромною".

Алія Шагієва
Фото із соцмереж

Шагієва також і сама неодноразово казала, що стикається з агресивними коментарями інших юзерів, які критикують її через поведінку, буцімто вона поводиться негідно для статусу дочки президента мусульманської країни.

Так, у вівторок, 18 квітня, акаунти Шагієвої у Facebook та Instagram були видалені. Сама вона офіційних заяв щодо видалення сторінок не робила. 

Зазначимо, Алія Шагієва є молодшою донькою президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва. Вона художник-графік. Жінка закінчила художнє училище в Санкт-Петербурзі та Академію мистецтв Киргизстану. Також дівчина навмисно живе під прізвищем матері, а не батька.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Казахстані посадили на три роки підприємця через критику Путіна.

Залиште свій коментар