Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Трампа розповіла, чому в її батька чудернацька зачіска та помаранчевий колір волосся

У США оприлюднили уривки книжки про секрети американського президента Дональда Трампа.

Президент США Дональд Трамп переніс операцію з пересадки волосся.

Про це йдеться в уривках з книжки відомого американського журналіста Майкла Вулффа "Вогонь і лють: в Білому домі Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House), що з'явилися в журналі New York Magazine.

За словами журналіста, таємницю розкрила донька президента Іванка Трамп в розмові зі своїми друзями, яка розповіла, що глава Білого дому раніше переніс косметичну операцію, під час якої були видалені облисілі ділянки шкіри, а на їхнє місце "підтягнули" ті, на яких росте волосся. При цьому після операції частково лиса маківка Трампа оточена кучерявими волоссям спереду і по боках. Волосся спрямоване таким чином, щоб зійтися в центрі, потім воно зачісується назад і фіксується гелем.

"Колір [волосся], який багатьом здається смішним, вона [Іванка] пояснює дією засобу під назвою Just for Men – що довше він залишається [на волоссі], то темніший колір", - зазначається в книжці.

Водночас журналіст додав, що до помаранчевого відтінку волосся призвела нетерплячість Трампа.

Нагадаємо, книжка журналіста Майкла Вулффа надійде в продаж 9 січня. Окрім секрету дивної зачіски глави Білого дому, в ній розкриваються страхи Трампа, жах його дружини Меланії від ролі першої леді і президентські амбіції його дочки Іванки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції