Доньку Хусейна не видадуть

Доньку Саддама Хусейна, яка втекла до Йорданії ще 2003 року, Інтерполу не видадуть, незважаючи на ордер на арешт, виданий 17 серпня.

Рагад Хусейн, старша донька Саддама Хусейна
news.yahoo.com
Рагад Хусейн, старша донька Саддама Хусейна
Власті Йорданії повністю виключили можливість видачі третій стороні старшої дочки Саддама Хусейна, 38-річної Рагад Хусейн, що знаходиться в країні, передає агентство AFP.

”Її присутність у Йорданії обумовлена виключно гуманітарними міркуваннями. Вона не бере участі ні в якій політичній або суспільній діяльності,” - відзначив у зв`язку з цим прес-секретар уряду Насер Явдех.

Нагадаємо, що 17 серпня Інтерпол видав ордер на арешт Рагад Хусейн, яку підозрюють у пособництві тероризму та ряді інших злочинів.

Наступного дня, 18 серпня, Ірак попросив Йорданію її заарештувати і екстрадирувати на батьківщину відповідно до рішення Верховного кримінального суду Іраку, винесеного рік тому.

Рагад Хусейн виїхала до Йорданії у 2003 році відразу після вторгнення до Іраку військ міжнародної коаліції. У 2006 році вона брала участь в організації судового захисту свого батька - Саддама Хусейна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: