Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доньку мільярдера Бренсона заскочили з дітьми в економкласі літака, який належить її батьку

Користувачі Мережі дуже позитивно оцінили вчинок жінки.

Донька мільярдера Річарда Бренсона Голлі вирішила обрати рейс економкласу авіакомпанії Virgin Atlantic, попри те, що її власником є її батько.

Про це пише DailyMail.

Голлі Бренсон напередодні оприлюднила фото в своєму Instagram, на якому видно, що вона перебуває на борту літака зі своїми чотирирічними близюками Еттою та Арті, і восьмимісячною донькою Лолою.

Але замість того, щоб використати приватний літак або хоча б бізнесклас, вона обрала економклас для семигодинного рейсу з Антігуа до Лондона.

Це відбулося під час публічних бурхливих обговорень з приводу герцога та герцогині Сассекських - Меган та Гаррі - які зіткнулися з критикою за використання чотирьох приватних літаків упродовж всього 11 днів.

Користувачі Мережі під дописом Голлі здебільшого позитивно оцінили вчинок жінки.

Нагадаємо, англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон планує створити літак, швидший за Конкорд.

Відео Річард Бренсон отримав зірку на голлівудській алеї слави за внесок в індустрію розваг

Нова зірка на голлівудській алеї слави. Британський мільярдер Річард Бренсон отримав відзнаку на відомому на увесь світ тротуарі у Лос-Анджелесі. У Голлівуді Бренсона увічнили за його внесок в індустрію розваг. Засновник корпорації "Вірджин Груп" майже півстоліття тому свій бізнес розпочав з музики, а саме -  з лейблу звукозапису. 

Річард Бренсон отримав зірку на голлівудській алеї слави за внесок в індустрію розваг

Залиште свій коментар

Вибір редакції