Доньку Путіна "видали" заміж за олігарха

Російський письменник в прямому ефірі повідомив про весілля дочки Путіна з олігархом. Після цього він зник з Москви та вимкнув телефони.

Відомий російський письменник Олександр Проханов повідомив, що одна з дочок прем'єра Володимира Путіна нещодавно вийшла заміж за російського олігарха.

Про це Проханов заявив у передачі на радіо "Эхо Москвы". Сенсаційну заяву письменник мимоволі зробив, розвиваючи тему, які проблеми сімейства вирішують олігархи.

"А які проблеми свого сімейства вирішують наші олігархи - один з них, ось зараз, одружився на дочці Путіна", - сказав Проханов.

Хто саме став щасливим родичем прем'єра, письменник не повідомив. Розвивати цю тему ведуча розумно не стала. Вочевидь, Проханов говорити цього не збирався.

Більше того, відразу після ефіру він відключив мобільний телефон і, за неперевіреною інформацією, залишив Москву. Імовірно, сказавши зайве, він вважав за краще зачаїтися, або йому порадили зникнути на якийсь час, поки скандал не вщухне.

Треба сказати, чутки про заміжжя дочок прем'єра виникали неодноразово. Останній датується літом 2005 року.

Грецький телеканал "Стар" повідомив, що нібито на острові Санторин відбудеться весілля однієї з дочок Путіна, правда, невідомо, який саме - Каті (1986 р.н.) або Маші (1985 р.н.). В інтерв'ю каналу мер острова Ангелос Руссос пролив деякі подробиці на деталі урочистої церемонії. Зокрема, Руссос стверджував, що молодим вже замовлений номер в шикарному готелі.

Читайте також:

Путін і Берлусконі збираються купити один острів на двох

Мєдвєдєв та Путін домовляться про наступного президента Росії

Путін зарезервував собі готель, де зупинявся Гітлер

Путін став іконою світової гей-спільноти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: