Прослизнув до США та вбив дев'ятьох. Як смертоносний вірус з Китаю шириться світом – інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для уникнення хвороби рекомендують не їсти сире або погано оброблене м'ясо та уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання.

За останніми даними, жертвами невідомої хвороби з Китаю вже стали 9 людей. Ще понад 400 недуга вклала на лікарняні ліжка.

Тим часом ознаки вбивчого коронавірусу вперше зафіксували у США. Напередодні з підозрами на новий вірус шпиталізували пацієнтів і в Австралії, Філіппінах, Сингапурі та В’єтнамі.

ТСН.ua зібрав головне про вірус в інфографіці.

Вірус з Китаю оновлена інфографіка 22 січня_1
ТСН.ua

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітро-крапельним шляхом тваринам, людям.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандруватимуть - приїжджатимуть на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Вірус схожий на застуду, але, на відміну од неї, дуже швидко вражає легені й інші органи. Припускають, що спалах хвороби розпочався з ринку морепродуктів. Нині він зачинений і огороджений поліційною стрічкою. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua

Відео Мутує і швидко поширюється: загадковий коронавірус вражає все більшу кількість людей

Жертвами невідомої хвороби вже стали 9 людей і ще понад 400 - недуга вклала на лікарняні ліжка. Тим часом ознаки вірусу вперше зафіксували у Вашингтоні. Напередодні з підозрами на новий вірус шпиталізували пацієнтів і в Австралії, Філіппінах, Сингапурі та В’єтнамі. Про поширення небезпечного вірусу дивіться далі у сюжеті.

Мутує і швидко поширюється: загадковий коронавірус вражає все більшу кількість людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції