Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорівнює можливостям РФ: Бахрейн оцінив запаси відкритого в країні родовища нафти в 80 млрд барелів

Також відкриті запаси газу; їх обсяг оцінюється в 280-570 мільярдів кубічних метрів.

Обсяг запасів нещодавно відкритого в Бахрейні родовища нафти оцінюється приблизно в 80 мільярдів барелів. Це можна порівняти з запасами нафти в Росії.

Про це пише Reuters.

Міністр нафти Бахрейну Мохамед бін Халіфа аль-Халіфа заявив, що в районі родовища також відкриті запаси газу; їх обсяг оцінюється в 280-570 мільярдів кубічних метрів.

За словами міністра, обсяг запасів нафти і газу в родовищі підтвердили оцінювачі нафтової корпорації Haliburton і консалтингової компанії DeGolyer and MacNaughton, яка спеціалізується на нафтогазовій сфері.

Влада Бахрейну 1 квітня заявила про виявлення в країні найбільшого родовища нафти. Воно знаходиться біля західного узбережжя королівства.

ВідеоДолю газового родовища на Полтавщині вирішують у судах

Родовище блакитного палива вартістю понад 40 мільйонів гривень маловідома приватна компанія отримала щонайменше вдесятеро дешевше, твердять в "Укрнафті". Компанія, чиїм акціонером є держава, нині оскаржує це рішення у судах. Твердить, їхня геологічна експертиза показала значно більші поклади газу, аніж у договорі. Як наслідок - держава може не дорахуватись десятків мільйонів гривень до бюджету.

Долю газового родовища на Полтавщині вирішують у судах

Бахрейн, на відміну від сусідніх країн Перської затоки, не мав досі значних запасів нафти і газу. Нинішні щоденні обсяги видобутку нафти з єдиного розташованого на території власне Бахрейну родовища складають близько 50 тисяч барелів. Добові обсяги видобутку природного газу на цьому родовищі - близько 28 мільйонів кубічних метрів. Ще 150 тисяч барелів чорного золота в добу Бахрейн отримує від родовища Абу-Сафа, що ця близькосхідна країна експлуатує разом з Саудівською Аравією. 80 відсотків надходжень до бюджету Королівство Бахрейн зобов'язаний саме нафти і газу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції