Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дорогоцінний меч": Кім Чен Ин переконаний, що ядерна зброя захистить КНДР від агресії

Він пообіцяв продовжувати розвивати економіку країни паралельно з розвитком збройової програми КНДР, незважаючи на посилення санкцій ООН.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин назвав ядерну програму Пхеньяна "дорогоцінним мечем", покликаним захистити КНДР від агресії. 

Про це інформує "112.ua" з посиланням на Voice of America.

"Ядерна зброя є потужною силою стримування, яка гарантує суверенітет країни в умовах затяжних ядерних загроз американських імперіалістів", - заявив лідер КНДР.

За словами лідера КНДР, протистояння Північної Кореї з США, Японією, Південною Кореєю та іншими країнами у зв'язку з програмою Пхеньяну по створенню ядерної зброї являє собою "складну міжнародну ситуацію". Кім Чен Ин пообіцяв продовжувати розвивати економіку країни паралельно з розвитком збройової програми КНДР, незважаючи на посилення санкцій ООН, спрямованих на зниження доходів Пхеньяну від експорту.

ВідеоТрамп ухвалив нові санкції проти КНДР

Фотогалерея КНДР готується до нового ядерного випробовування - ЗМІ (3 фото)

За його словами, Північна Корея проходить через "випробування" в "суворій" ситуації, але, незважаючи на це, її економіка зростає.

Нагадаємо, раніше представник комітету миру в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні КНДР заявив, що Пхеньян готовий перетворити США "в море полум'я" в разі продовження нагнітання напруженості і ворожих дій США. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції