Дощі затопили Центральну Європу

У Словаччині повінь фактично відрізала кілька міст від світу, у столиці Австрії люди всю ніч відкачували воду із затоплених підвалів і підземних переходів.

Центральна Європа потерпає від повеней. Потужний грозовий фронт пройшов Австрією, Литвою, Чехією і Східної Німеччиною.

Найскладніша ситуація у Словаччині, де затоплені кілька міст. Вони фактично відрізані від світу - дороги перетворилися на потоки води і бруду.

Сотні людей були евакуйовані з центральних районів країни. Найбільших збитків стихія завдала у містах Гандлова, Ж'яр-над-Гроном, Пр'євідза.

Щонайменше одна людина загинула, є зниклі безвісти. Вода продовжує прибувати. Щоб врятуватися, людям доводиться забиратися на дахи.

Схожа картина і в сусідній Австрії. Рівень води в річках з кожною годиною продовжує підніматися. Щоб протистояти натиску води, мешканці землі Бургенланд споруджують насипи з мішків з піском.

У Відні за добу екстрені служби отримали понад 500 дзвінків. Всю ніч із затоплених підвалів і підземних переходів відкачували воду. За півгодини на вулиці міста випала місячна норма опадів. Ураганним вітром повалено дерева, з багатьох будинків зірвало дахи.

Циклон добрався і до півночі Європи - затоплені передмістя Копенгагена. Вода накрила десятки будинків і автомобілів. Частину доріг перекрито і в самій столиці Данії. Екстрені служби намагаються відкачати воду, а місцеві мешканці домогтися компенсацій від страхових компаній. За словами очевидців, настільки сильної повені в Копенгагені не бачили вже років двадцять.

Ще раніше у Польщі вода затопила тисячі будівель, зруйнувала мости та десятки житлових будинків, розмила автошляхи, внаслідок чого виникли серйозні збої у поставках електроенергії та газопостачання.

Під водою опинилася і Румунія. Опади супроводжувалися грозами, ураганним вітром та градом. Повалені дерева перегородили шлях автомобілям.

Читайте також:

Західній Україні загрожує потоп

Чадний газ від російських пожеж накрив усю північну півкулю

Буря паралізувала Варшаву: зливи затопили метро

У Росії звільнятимуть невінчаних працівників, щоб Бог дарував дощі

ВідеоДощі затопили Центральну Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: