Перейти до змісту
"Досить несподівано": у Путіна відреагували на присуд сплатити Навальному більше € 20 тисяч

Кремль не погоджується з рішенням, його вивчатиме російський мін’юст.

Рішення Європейського суду з прав людини у справі про позов Олексія Навального до Росії стало несподіваним. Так прокоментував вердикт прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Досить несподіване. Навряд чи по суті можна з ним погодитися", - заявив він. При цьому речник Путіна наголосив, що рішення про виконання вимог суду прийматиме російське міністерство юстиції. "У нас є міністерство юстиції, це його прерогатива – займатися такими питаннями", - сказав представник Кремля.

Рішенням суду Навальний виграв € 20 тисяч компенсації заподіяної моральної шкоди та € 2,6 тисяч компенсації судових витрат. Росіянин оскаржив свій домашній арешт у 2014 році під час слідства у справі розкрадання коштів компанії "Ів Роше Схід", за якою він був засуджений до умовного терміну, а рідний брат Олег отримав 3,5 роки колонії загального режиму.

Відео Словесні дуелянти: екс-охоронець Путіна викликав на дуель Навального

Кілька тижнів тому вийшов фільм опозиціонера Олексія Навального про розкрадання мільярдів на забезпеченні Національної гвардії Росії. Навальний прямо вказав на крадіїв – найближче оточення Путіна, насамперед, на главу Росгвардії, генерала Золотова. Людина під фуражкою довший час очолювала особисту охорону Путіна. 

Словесні дуелянти: екс-охоронець Путіна викликав на дуель Навального

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин