"Досвід, що лякає": пасажир Ryanair зняв на відео екстремально важку посадку літака

У компанії заявили, що посадка пройшла в штатному режимі.

У Мережі з'явилося відео "екстримально важкої" посадки літака ірландського лоукостера Ryanair. Ролик виклав пасажир авіалайнера Крейг Каллінан.

Літак виконував рейс з острова Фуертевентура до британського Лідса. Під час посадки пасажири відчули сильний поштовх, їх почало кидати з боку в бік.

"Я літав багато років, але це була перша посадка, під час якої я думав, що все завалиться. Страшний досвід", — написав Крейг Каллінан під роликом.

У той же час представник Ryanair сказав у коментарі таблоїду Daily Mail, що посадка пройшла в штатному режимі, ніякої загрози пасажирам не було.

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди.

ВідеоДиректор аеропорту "Бориспіль" повідомив про відновлення переговорів з Ryanair

Залиште свій коментар