Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Довгий переліт і таксі за 800 гривень: як із Києва дістатися до оселі справжнього Санта-Клауса

Довгий переліт і таксі за 800 гривень: як із Києва дістатися до оселі справжнього Санта-Клауса

Про подорож до Лапландії – розповідь очевидця.

Провідати Санта Клауса в Лапландії – з такою місією відбула в містечко Рованьємі у Фінляндії українська знімальна група. Журналістку супроводжує 4-річна донька, котра має перевірити, чи до снаги подібна мандрівка малюкам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Квиток на початку грудня на людину коштує 15 тисяч гривень, ближче до Різдва найдешевші будуть усі 30. Однак комфорту вартість не додасть – прямих рейсів із Києва до Лапландії немає, тому слід запасатися терпінням, забавками та їжею, бо ж навіть води в літаку менше, ніж за два євро, не вип’єте. Переліт із Борисполя до Гельсінкі триває дві години, далі сім годин до пересадки і додатковий паспортний контроль. Прикордонники дуже ретельно перевіряють ваучери готелів та зворотні квитки. Літак на внутрішньому рейсі з Гельсінкі до Рованьємі вдвічі більший, ніж міжнарожний рейс із Києва. На борту майже кожна родина з дитиною – всі мріють побачити Санту. Українців не видно, але багато азійців. Рейс триває годину.

Відео Побачити Санту: ТСН на власному досвіді з'ясувала, чи важко дістатися до Лапландії

Знімальна група ТСН вирушила до Лапландії. Кажуть, справжній Санта живе саме там. Місія: вивідати його секрети й прицінитися, скільки коштуватиме поїздка у казкові краї. Діставалися до місця призначення цілу добу. Чи під силу такий довгий шлях малюкам - журналістка ТСН перевірила на власній доньці. 

Побачити Санту: ТСН на власному досвіді з'ясувала, чи важко дістатися до Лапландії

У містечку Рованіємі з порога все свідчить про те, що це – дім Санта Клауса. Самий аеропорт у 1980-х роках побудували лише через шанувальників Санти. У містечку 60 тисяч жителів, а приймають вони щодоби вісім рейсових літаків – це не менше тисячі туристів. Сам Санта приймає лише до 17:00 вечора, таксі до нього від готелю коштує 25 євро.

Про те, як фіни охоронять казку, хто такі спецагенти Санта-Клауса та скільки взагалі існує справжніх Сант – дивіться у вівторок у вечірніх новинах на "1+1" продовження історії про подорож до Лапландії.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції