Довіра американців до економічної політики Обами впала до мінімуму

На думку 61% респондентів, стан економіки за час перебування Обами при владі погіршився або не змінився. 81% опитаних визнали економічну ситуацію несприятливою або дуже несприятливою.

Недовіра американців до економічної політики президента Барака Обами продовжує рости і досягла рекордного рівня.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією GfK, невдоволення економічним курсом висловлює 56% населення країни. Опитування проводилося з 11-16 серпня, в ньому взяли участь 1007 чоловік різного віку та рівня добробуту.

Про підтримку економічної політики президента заявив 41% опитаних. У порівнянні з аналогічним опитуванням, проведеним у квітні 2010 року, цей показник скоротився на три процентних пункти. Крім того, на думку 61% респондентів, стан економіки за час перебування Обами при владі погіршився або не змінився. 81% опитаних визнали економічну ситуацію несприятливою або дуже несприятливою.

У той же час, ці настрої не позначилися на загальному рейтингу президента, який становить зараз 49%. Це пов'язують з особистою популярністю Барака Обами, а також з розумінням респондентів, що кардинальні зміни в економіці рідко відбуваються в перші півтора року перебування президента при владі.

При цьому 91% опитаних заявили, що саме в економічний сфері знаходяться основні проблеми, що стоять перед американською державою. Укладачі відзначають, що найбільшу стурбованість у мешканців викликає зростання рівня безробіття, який за останні місяці майже впритул наблизився до позначки в 10%.

Невдоволення економічною політикою Обами може негативно позначитися на результатах Демократичної партії на найближчих виборах, які пройдуть у США в листопаді 2010 року. Громадянам належить цілком обрати Палату представників і більше третини місць у Сенаті. Одночасно в 37 штатах пройдуть вибори губернаторів.

Нагадаємо, 60% американців більше не довіряють президентові Бараку Обамі. Такі дані опитування, проведеного цього місяця газетою The Washington Post і телеканалом ABC News і опублікованому 13 липня.

Читайте також:

Рейтинг Обами опустився до рекордно низького рівня

Більше половини американців не хочуть переобрання Обами

Обама програв перший раунд фінансової реформи

ВідеоОбама: економіка США рухається в правильному напрямку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: