Довіра американців до економічної політики Обами впала до мінімуму

На думку 61% респондентів, стан економіки за час перебування Обами при владі погіршився або не змінився. 81% опитаних визнали економічну ситуацію несприятливою або дуже несприятливою.

Недовіра американців до економічної політики президента Барака Обами продовжує рости і досягла рекордного рівня.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією GfK, невдоволення економічним курсом висловлює 56% населення країни. Опитування проводилося з 11-16 серпня, в ньому взяли участь 1007 чоловік різного віку та рівня добробуту.

Про підтримку економічної політики президента заявив 41% опитаних. У порівнянні з аналогічним опитуванням, проведеним у квітні 2010 року, цей показник скоротився на три процентних пункти. Крім того, на думку 61% респондентів, стан економіки за час перебування Обами при владі погіршився або не змінився. 81% опитаних визнали економічну ситуацію несприятливою або дуже несприятливою.

У той же час, ці настрої не позначилися на загальному рейтингу президента, який становить зараз 49%. Це пов'язують з особистою популярністю Барака Обами, а також з розумінням респондентів, що кардинальні зміни в економіці рідко відбуваються в перші півтора року перебування президента при владі.

При цьому 91% опитаних заявили, що саме в економічний сфері знаходяться основні проблеми, що стоять перед американською державою. Укладачі відзначають, що найбільшу стурбованість у мешканців викликає зростання рівня безробіття, який за останні місяці майже впритул наблизився до позначки в 10%.

Невдоволення економічною політикою Обами може негативно позначитися на результатах Демократичної партії на найближчих виборах, які пройдуть у США в листопаді 2010 року. Громадянам належить цілком обрати Палату представників і більше третини місць у Сенаті. Одночасно в 37 штатах пройдуть вибори губернаторів.

Нагадаємо, 60% американців більше не довіряють президентові Бараку Обамі. Такі дані опитування, проведеного цього місяця газетою The Washington Post і телеканалом ABC News і опублікованому 13 липня.

Читайте також:

Рейтинг Обами опустився до рекордно низького рівня

Більше половини американців не хочуть переобрання Обами

Обама програв перший раунд фінансової реформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: