"Дозволили купувати, продавати та вирощувати": в Канаді повністю легалізували марихуану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мешканцям Канади дозволять зберігати до 30 грамів марихуани.

У Канаді повністю легалізували вживання, торгівлю та вирощування марихуани.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Починаючи з 17 жовтня повнолітні громадяни Канади можуть відкрито купувати, продавати та навіть вирощувати вдома не більше чотирьох рослин марихуани. Закон дозволяє зберігати до 30 грамів сухих конопель.

У містах марихуана не з’явиться просто на поличках магазинів поруч із алкоголем чи тютюном. Купити препарат жителі зможуть у спеціальних роздрібних магазинах або у ліцензованих виробників. Канада вже друга країна світу, що цілком легалізувала канабіс. До того, 8 років тому, марихуану узаконив Уругвай.

ВідеоУ Канаді легалізували вживання марихуани

Повнолітні громадяни можуть купляти, продавати та навіть вирощувати вдома, але не більше чотирьох рослин. Закон дозволяє зберігати до 30 грамів сухих конопель. Купити препарат жителі зможуть у спеціальних роздрібних магазинах або у ліцензованих виробників.

У Канаді легалізували вживання марихуани

Раніше Конституційний суд Грузії скасував покарання за вживання марихуани без призначення лікаря. Таким чином було задоволено позов опозиційних політиків від партії "Гірчі" Зураба Джапарідзе і Вахтанга Мегрелішвілі.

За словами позивачів, вживанням марихуани шкода може бути нанесена тільки здоров'ю того, хто її вживає і він сам буде відповідальним за результат. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції