Дражнять лева і позують на камеру, поки той божеволіє у вольєрі: у зоопарку Лівану придумали жорстоку "розвагу"

Дражнять лева і позують на камеру, поки той божеволіє у вольєрі: у зоопарку Лівану придумали жорстоку "розвагу"

Фото: mirror.co.uk

Правозахисники закликали бойкотувати зоопарк за жорстоке поводження з тваринами.

У Лівані зоопарк піддався жорсткій критиці за встановлення скляної кімнати, яка дозволяє відвідувачам пролізти у вольєр лева і позувати для фотографій із замкненою твариною.

Про це пише Mirror.

Правозахисні організації були обурені опублікованим відео із зоопарку, на якому видно, як дві дівчини дражнять лева, поки тварина відчайдушно намагається потрапити до людей і все дужче розчаровується, що не може проникнути через скло. Відео супроводжується повідомленням: "Зробіть свою наступну поїздку в Animal City (назва зоопарку. - Ред.) ще більш особливою з незабутньою зустріччю віч-на-віч з левом".

Активісти стверджують, що тварин експлуатують у ліванському зоопарку, а також заохочують до розмноження, щоб відвідувачі могли позувати з їхнім потомством.

У Мережі доступні сотні світлин з людьми, що позують з екзотичними тваринами в зоопарку, включаючи ведмежат, мавп та левенят. Таку практику засудили "Люди за етичне ставлення до тварин" (PETA) - організація, яка веде боротьбу за права тварин. Правозахисники закликали бойкотувати зоопарк.

"Соромно за цей жахливий парк за те, що він поводиться з тваринами, як з живими експонатами. Ця хитромудра взаємодія явно збуджує лева, і PETA закликає всіх, хто проти жорстокості, триматися подалі від цього закладу, який позбавляє тварин свідомого життя і змушує їх переживати стрес і зневіру заради людських розваг", - прокоментувала директорка компанії PETA Еліза Аллен.

Вона закликала адміністрацію поступово припинити свої жорстокі демонстрації разом з усіма програмами розведення та, співпрацюючи з органами захисту тварин, перемістити тварин до відомих заповідників, де вони зможуть мати деяку схожість із життям, у якому їм відмовили".

Користувачі соцмереж розкритикували зоопарк.

"Нормалізуйте не замикання дикої природи та використання їх у стресових ситуаціях для розваг та впливових людей. Цього бідного лева катують, як ув'язненого з метою наживи. Треба інформувати, що це місце, де жорстоко поводяться з тваринами. "Продавати пам'ятні" знущання з бідних левів, які нічого не можуть зробити, окрім як дряпати захисне скло, ну спасибі", - написав користувач у Twitter.

Інша особа додала: "Це жахливо!". У Мережі такі кадри назвали "огидними", а один користувач Instagram написав: "Це дійсно розриває мені серце".

Animal City вважається найбільшим у Лівані притулком і парком диких тварин з понад 200 видами тварин, а також магазинами, ресторанами та дитячою ігровою зоною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація