Друг Путіна хоче завалити Росію мільйонами тонн ліванських відходів

Дата публікації
Перегляди
3851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Друг Путіна хоче завалити Росію мільйонами тонн ліванських відходів

Фото: Getty Images

Екологи вже попросили президента РФ Володимира Путіна не допустити ввезення 5 млн тонн відходів із Лівану.

Російська компанія "Стройтрансгаз", контрольована бізнесменом і другом Володимира Путіна Геннадієм Тимченком, звернулася до Мінприроди РФ із проханням погодити контракт, що передбачає переробку твердих побутових відходів на території РФ.

Як пише Znak, йдеться про 5 млн тонн, які планується утилізувати на території Краснодарського краю. Сума контракту може скласти близько 25 млрд рублів.

Зазначимо, що екологи вже попросили президента РФ Володимира Путіна не допустити ввезення 5 млн тонн відходів із Лівану на територію Краснодарського краю. У Краснодарському краї немає необхідних потужностей для переробки такого обсягу відходів, тому "сміття буде вивалене на непристосовані території, що завдасть непоправної шкоди екосистемі півдня Росії", — стверджувалося в листі.

5 млн тонн сміття, які імовірно планується ввезти, — величезний обсяг, приблизно стільки ж Москва щороку вивозить на полігони Підмосков'я, розповів керівник проектів токсичної програми Greenpeace Росія" Олексій Кисельов.

За його словами, "просто так" розмістити такий обсяг не вдасться: потрібно близько 10 полігонів, а значить, є ризик, що вони перестануть приймати локальні відходи. Швидко спалити такий обсяг теж неможливо: по всій Росії у рік спалюється не більше 1,2 млн тонн.

Варто зазначити, що проблема сміття в столиці Лівану Бейруті стоїть дуже гостро. Заворушення, що сталися в цьому місті в серпні 2015 року, починалися саме з вимог очистити вулиці, завалені сміттям. Тоді ліванські сутички через сміття переросли у виступи проти політичної системи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація