Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друга втрата для команди Трампа: кандидат у міністри праці вирішив відмовитися від посади

Ендрю Пуздер позбувся підтримки щонайменше семи сенаторів-республіканців.

Кандидат у міністри праці в адміністрації Дональда Трампа Ендрю Пуздер зняв свою кандидатуру на тлі побоювань, що він не зможе набрати достатню кількість голосів у Сенаті для свого затвердження.

Про це повідомляє Reuters.

Пуздер, головний виконавчий директор компанії CKE Restaurants Inc, опинився в центрі виру суперечок, скарг та потенційних конфліктів.

Він зізнався, що разом з дружиною використовував працю нелегальної іммігрантки в якості економки. Також Ендрю Пуздер зіткнувся зі шквалом скарг і судових справ, порушених в останні тижні і місяці робітниками його компаній.

Крім того, зовсім нещодавно у відношенні Пуздера спливли звинувачення в домашньому насильстві з боку його колишньої дружини.

"Після ретельного обговорення зі своєю сім'єю, я вирішив зняти свою кандидатуру на посаду міністра праці", - заявив Ендрю Пуздер за день до запланованих слухань у Сенаті з приводу його кандидатури. Принаймні, сім сенаторів-республіканців публічно відмовилися підтримати цього кандидата.

Рішення Пуздера стало ще однією невдачею для Білого дому на цьому тижні, який досі бореться з наслідками відставки радника з національної безпеки Майкла Флінна, який пропрацював менше місяця.

Команда Трампа, інфографіка

Нагадаємо, радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку.

У своїй заяві на звільнення Флінн вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії".

"Я щиро вибачився перед главою держави і віце-президентом, вони прийняли мої вибачення", — йдеться в заяві. Тимчасово виконуючим обов'язки на цій посаді призначений відставний генерал Кіт Келлогг.

ВідеоМайкл Флінн з необережності збрехав американському народу та звільнився

Залиште свій коментар

Вибір редакції