Другий день наступу армії Асада на Хомс: є жертви, Росія рівняє з землею цілі селища

Дата публікації
Перегляди
7323
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Другий день наступу армії Асада на Хомс: є жертви, Росія рівняє з землею цілі селища

Другий день наступу армії Асада на Хомс: є жертви, Росія рівняє з землею цілі селища / Фото: Reuters

У провінції тривають запеклі бої. 

Сирійська армія за підтримки авіації РФ розпочала наступ на північ від міста Хомс у четвер. Тривають запеклі бої, є жертви серед мирного населення.

Як повідомляє агентство Reuters із посиланням на сирійське державне телебаченням, армія Сирії розпочала операцію після серії потужних авіаударів рано вранці у четвер.

Сирійська обсерваторія з прав людини повідомляє про щонайменше 5 вбитих серед мирного населення і шістьох бойовиків. Крім того, щонайменше 25 місцевих мешканців були вбиті ватажком повстанців ат-Таухідом.

Російські літаки продовжують завдавати авіаударів по місту Талібсех та наближених до нього селах.

Місто Хомс і наближені до нього райони - стратегічно важлива для режиму Асада територія, саме тому війська так запекло намагаються їх вирвати у бойовиків. 

Місцевий активіст Хасан Абу Наух заявив, що є небезпека чисельних жертв серед мирних мешканців через таку стратегію Сирійської армії і РФ. 

"Ми побоюємося, що вони будуть слідувати тій же стратегії, що й у Хамі, коли загинули багато мешканців у сільській місцевості", - зазначив він. 

Нагадаємо, вчора сирійські військові за підтримки військової авіації РФ розпочали наступ поблизу ХомсаРосійська авіація завдала авіаударів по Талбсеху. У цей же час сирійські солдати розпочали наземну операцію у провінції Хомс. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7323
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація