Другу хвилю коронавірусу зафіксували у Південній Кореї: названо джерело поширення інфекції

Другу хвилю коронавірусу зафіксували у Південній Кореї: названо джерело поширення інфекції

Фото: Associated Press

У Південній Кореї чекали на появу другої хвилі коронавірусу узимку.

У столиці Південної Кореї, Сеулі, і його околицях почалася друга хвиля пандемії коронавірусу COVID-19. Джерелами інфекції могли стали нічні розважальні заклади.

Про це заявили у Центрі контролю і профілактики захворювань, пише агентство Yonhap.

Так, 22 червня в Південній Кореї виявили коронавірус у 17 осіб, водночас 20 і 21 червня було 67 і 48 нових випадків, відповідно. Однак очільниця Центру Чон Ин Ген пояснила свою позицію тим, що більшість нових випадків зафіксували саме у Сеулі.

"Ми спочатку думали, що друга хвиля розпочнеться восени або взимку. Але наші прогнози виявилися помилковими", - сказала Чон Ин Ген.

Новий спалах коронавірусу, найімовірніше, міг початися в травні, після того, як збудник поширився в декількох нічних клубах в районі Ітевон в Сеулі. Мер південнокорейської столиці Пак Он Сун заявив, що карантинні заходи в регіоні можуть посилити, якщо кількість нових випадків інфікування перевищить 30 на день. Влада попередила, що від завтра почнуть обмежувати в'їзд людей з країн з несприятливою епідеміологічною ситуацією.

За останніми офіційними даними, в Південній Кореї виявлено 12 438 випадків коронавірусу. Померли 280 осіб, видужали - 10 881.

Нагадаємо, на початку травня у столиці Південній Кореї зафіксували новий спалах COVID-19, пов'язаний із розважальними закладами. У країні виявили щонайменше 40 осіб, які заразилися після відвідування нічних клубів в Сеулі, а також в сусідніх містах: Інчхоні і Кьонгі. Відомо, що 17 з них заразилися від 29-річного чоловіка, який 2 травня відвідав три нічні клуби в сеульському районі Ітевон.    

Повʼязані теми:

Наступна публікація