Другу обвинувачену у справі про пожежу у пермському клубі випустили з СІЗО

З СІЗО за станом здоров'я було звільнено виконавчого директора пермського клубу "Хромая лошадь" Світлану Єфремову. Це вже друга звільнена людина, яка проходить по справі про пожежу у клубі.

Виконавчий директор пермського клубу "Хромая лошадь" Світлана Єфремова звільнена з СІЗО, повідомили 15 червня у прес-службі ГУФСІН по Пермському краю. "Єфремова покинула СІЗО на початку червня", - заявив представник служби.

За неофіційними даними, Єфремову звільнили за станом здоров'я. Діагноз Єфремової джерела повідомити відмовилися.

Раніше, також на початку червня, з-під варти був звільнений ще один обвинувачений у справі про пожежу - організатор піротехнічного шоу в "Хромой лошади", директор піротехнічної компанії "Піроцвет" Сергій Дербеньов. Він був відпущений під підписку про невиїзд у зв'язку із закінченням строку тримання під вартою.

Всього у справі про пожежу в "Хромой лошади" кримінальному переслідуванню піддані вісім чоловік, серед яких містяться під вартою співзасновник клубу Анатолій Зак, його арт-директор Олег Феткулов, син Сергія Дербеньова Ігор, а також головний пожежний інспектор Пермі Володимир Мухутдінов.

Пожежа у пермському клубі сталася в ніч на 5 грудня 2009 року і стала найбільшою в сучасній історії Росії. У результаті пожежі загинули 156 людей, 64 отримали важкі опіки і травми.

Розслідування справи про пожежу було завершено на початку червня. Воно буде направлено до суду, як тільки з матеріалами ознайомляться всі обвинувачені та потерпілі - понад 400 людей.

Читайте також:

Завершено розслідування пожежі в пермському клубі "Хромая лошадь"

У Пермі звільнили чоловіка, який влаштував пожежу у клубі "Хромая лошадь"

У Росії заборонять пінопласт через пожежу в "Хромой лошади"

Прокуратура відновила справу про підробку техпаспорта клубу "Хромая лошадь"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: