Другу Путіна безкоштовно передали 320 м олімпійського пляжу в Краснодарському краї

Ділянкою буде користуватися фонд віолончеліста Ролдугіна до 2020 року.

Законодавчі збори Краснодарського краю дали згоду адміністрації регіону на передавання частини пляжу в межиріччі річок Мзимта і Псоу довжиною 320 м у безоплатне користування освітнього фонду "Талант і успіх", який заснував друг Путіна, віолончеліст Сергій Ролдугін.

Про це повідомляє Коммерсант.

Як випливає з документа, пляжна зона передається в користування фонду до 1 травня 2020 року з метою здійснення діяльності з організації пляжного відпочинку громадян та розвитку санаторно-курортного комплексу Краснодарського краю. Освітній фонд "Талант і успіх" створено 24 грудня 2014 року російськими діячами науки, спорту та мистецтва, засновник і голова правління — віолончеліст Сергій Ролдугін.

Торік фонд створив у Нижньоімеретинській бухті — Олімпійському парку Сочі — освітній центр "Сіріус", головою опікунської ради якого став президент Росії Володимир Путін.

За інформацією, розміщеною на офіційному сайті ОЦ "Сіріус", метою роботи організації є "раннє виявлення, розвиток і подальша професійна підтримка обдарованих дітей, які проявили видатні здібності в галузі мистецтва, спорту, природничих дисциплін, а також досягли успіху в технічній творчості".

Нагадаємо, в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) йдеться про те, що комерційний банк "Росія" використовувався в потенційній схемі з відмивання коштів, до якої могли бути залучена низка близьких знайомих президента РФ Володимира Путіна, серед яких і Сергій Ролдугін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: