Дружина Берлусконі вимагає 43 млн євро щорічних аліментів

Дружина Сильвіо Берлусконі хоче залишити його без грошей на дівчат: у проханні про розлучення вона вимагає по 3,5 млн євро щомісячно.

Дружина прем’єра Італії Сильвіо Берлусконі вимагає від нього сплачувати їй після розлучення 43 мільйона євро щорічно.

Зараз Вероніка Ларіо мешкає окремо від Берлусконі. Вона подала на розлучення після того, як в пресі з'явилася інформація про зв'язок італійського прем'єра з 18-річною моделлю.

За даними італійських ЗМІ, у проханні про розлучення, поданому на початку листопада, Ларіо вимагає від колишнього чоловіка по 3,5 мільйона євро на місяць.

Проте такі умови розлучення не влаштовують самого Берлусконі: він висловив готовність платити лише 200 тисяч євро на місяць. Берлусконі зазначив, що в принципі готовий збільшити цю суму, але тільки до 300 тисяч євро.

Разом з тим, близькі до прем'єра джерела повідомили, що Вероніці, ймовірно, вже було перераховано від 60 до 70 мільйонів євро. Крім того, за інформацією журналістів, Берлусконі заявив, що готовий передати Вероніці Ларіо віллу "Belvedere", де вона проживає разом з трьома дітьми.

Нагадаємо, 72-річний прем'єр Італії прославився своїми любовними походеньками.

Італійська "ескорт-дівчина" Патріція Д'Аддаріо заявила, що глава уряду обіцяв їй місце в Європейському парламенті після того, як вона провела з ним ніч, а також у подробицях розповіла про свій інтим з Берлусконі. За її словами, вона також бачила, як Берлусконі пестив одночасно 20 жінок. Сам політик заявив, що ніколи не платив за секс.

Читайте також:

Італійська повія ділила Берлусконі ще з 20 дівчатами

Берлусконі стверджує, що він супермен і проституткам не платить

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Берлусконі провів ніч з повією в "путінському" ліжку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: