Дружина Бута: рішення про екстрадицію прийняте під тиском США

Рішення апеляційного суду Таїланду про екстрадицію є абсолютно несправедливим і не об'єктивним - заявила дружина Віктора Бута.

Дружина Віктора Бута вважає, що на суд Таїланду в питанні про екстрадицію її чоловіка було зроблено колосальний тиск американською стороною.

"Сьогоднішнє рішення апеляційного суду є абсолютно несправедливим і не об'єктивним", - вважає дружина Віктора Бута.

На її думку, ця "справа має виключно політичний характер. Доказом того є сьогоднішня заява держдепартаменту США про те, що Вашингтон продовжить наполягати на екстрадиції Бута в Америку".

20 серпня апеляційний суд ухвалив рішення екстрадувати росіянина Бута. Крім того, суд постановив, що його справа не носить політичний характер, а також те, що американська сторона не зобов'язана надавати доказову базу в Таїланді. Рішення суду оскарженню не підлягає.

За словами представника суду, процедура екстрадиції російського бізнесмена може відбутися в наступні три місяці. У свою чергу Бут заявив, що продовжить боротьбу за свою свободу.

Віктор Бут був заарештований у березні 2008 року в Бангкоку. Кілька годин тому правоохоронні органи США направили в кримінальний суд Таїланду новий запит на екстрадицію. У ньому додалися нові звинувачення проти Бута: у злочинній змові з метою порушити закон США про надзвичайні економічні повноваження.

Зокрема, йдеться, що російський бізнесмен намагався закупити два літаки у розташованих в США компаній в порушення економічних санкцій, що забороняють такі фінансові операції.

Сам Бут всі звинувачення відкидає.

Читайте також:

Обвинувачення у справі Бута залишилося без головного "козиря"

"Торговцю смертю" Буту висунули нові звинувачення

Російського "торговця смертю" Віктора Бута можуть звільнити з в'язниці

ВідеоДружина Бута: рішення про екстрадицію прийняте під тиском США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: