Дружина князя Монако заборонила чоловікові бачитися з колишніми коханками

Принцеса Шарлін наполягає на тому, щоб зі списку запрошених гостей на всі офіційні заходи викреслили колишню коханку, у якої від князя Альбера є син.

Принцеса Монако Шарлін заборонила своєму чоловікові князю Альберу II зустрічатися зі своїми колишніми коханками.

Шарлін наполягла на тому, щоб зі списку запрошених гостей на всі офіційні заходи викреслили Ніколь Кост, стюардесу з Того, від якої у Альбера II є шестирічний син.

Про це повідомляють пише французький журнал Paris Match з посиланням на джерело в королівському палаці.

За даними видання, Шарлін змушена була терпіти присутність пані Кост в минулому році на благодійному матчі на честь Червоного Хреста, коли вона була лише наречена князя.

Тепер же, за словами джерела, принцеса не хоче, щоб колишня пасія її чоловіка продовжувала володіти статусом привілейованого гостя, і проти того, щоб Альбер II зустрічався хоча б з однією зі своїх минулих коханок.

Відомо, що у князя Монако дві незаконнонароджені дитини - окрім сина, є ще 19-річна дочка від американської офіціантки. В обох випадках князь визнав батьківство лише після проведеного аналізу ДНК.

Нагадаємо, за тиждень до весілля, яке відбулося 1 липня, у ЗМІ з'явилася інформація, що Шарлін спробувала втекти, дізнавшись, що у Альбера невдовзі з'явитися третя позашлюбна дитина, але була затримана в Ніцці і повернута до палацу.

Королівська родина Монако спростувала цю інформацію.

Тим часом південноафриканські ЗМІ повідомили про секретну угоду між Шарлін і Альбером, згідно з яким Шарлін зможе піти від князя тільки після того, як народить йому спадкоємця.

Читайте також:

Весілля століття в Монако: князь Альбер II і княгиня Шарлін

Князь Монако і його молода дружина провели медовий місяць у різних готелях

Весілля століття в Монако: князь Альбер II обвінчався з княгинею Шарлен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: