Дружина колишнього президента Тайваню зізналася у відмиванні грошей

Дружина колишнього президента Тайваню Чень Шуйбяня зізналася у відмиванні грошей, а також заявила, що підроблювала документи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Екс-перша леді Тайваню У Шучжень обвинувачена у відмиванні грошей, корупції і розтраті, не визнала себе винною за всіма пунктами. Вона зізналася лише у відмиванні грошей, а також заявила, що підроблювала документи.

Проте вона заперечує пред'явлене їй в 2006 році звинувачення в хабарництві і розкраданні державних коштів на суму 440 тисяч доларів США. В ході слухання колишня перша леді завила, що в окремих випадках вона дійсно використовувала бюджетні кошти, проте підкреслила, що не розпоряджалася ними для здобуття особистої користі.

Засідання, що пройшло у федеральному суді Тайбея, стало першим слуханням з 2006 року. Поява підсудної в будівлі суду відкладалося через її здоров'я: з 1985 року вона прикута до інвалідного крісла, і адвокати, що представляють інтереси екс-першої леді Тайваню, наполягали на тому, що вона не може бути присутньою на засіданнях. В середині листопада 2008 року слідчі допитали У Шучжень у неї удома.

Нагадаємо, що Чень Шуйбянь також звинувачується в корупції, відмиванні грошей, хабарництві і розтраті. Колишній президент Тайваню був арештований в листопаді 2008 року. Шуйбянь, який став першим тайванським політиком такого високого рівня, що потрапив у в'язницю, вважає справу проти нього сфабрикованою і політично мотивованою. На його екс-президента, в його переслідуванні зацікавлена партія Гоміньдан, яка перебуває при владі і виступає за возз'єднання Тайваню з Китаєм. Демократична прогресивна партія, одним з лідерів якої є Шуйбянь, наполягає на визнанні незалежності Тайваню.

Читайте також:
Колишнього президента Тайваню заарештували
Екс-президента Тайваню шпиталювали через голодування
Продовжуються багаточисельні акції протесту в Тайвані

ВідеоЕкс-перша леді Тайваню зізналася у відмиванні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: