Дружина Лужкова погасила борги акціями "Газпрому"

Олена Батурина вкладала у цінні папери російських компаній протягом кількох років. До 2008 року такі інвестиції приносили значний прибуток, перевищуючи прибуток від депозитів.

Компанія "Інтеко" Олени Батуриної погасила кредити на загальну суму в 27 мільярдів рублів за рахунок продажу акцій "Газпрому", російського "Сбербанку" та "Роснафти", а також 58 гектарів землі у Москві. Про це пише газета Ведомости з посиланням на представника Інтеко.

Олена Батурина вкладала у цінні папери російських компаній протягом кількох років. До 2008 року такі інвестиції приносили значний прибуток, перевищуючи прибуток від депозитів. Однак у 2008 році фондовий ринок Росії обвалився, сягнувши багаторічних мінімумів.

У березні 2009 року "Ведомости" писали, що вартість всіх акцій "Газпрому", "Сбербанку" та "Роснафти", що належать Олені Батуриній, оцінюється у 18,5 мільярдів рублів. З березня фондовий ринок Росії зріс, тому цілком можливо, що цінні папери були продані за дорожчою ціною. За даними газети "Коммерсант", угоди з акціями Олени Батуриної проходили у травні і червні 2009 року.

Російські мільярдери стали розпродавати "блакитні фішки" (так на ринку називаються акції найбільш надійних і ліквідних компаній) у 2008 році. Так, рівно рік назад свої цінні папери продав Сулейман Керимов, який вважався одним з найбільших міноритарних акціонерів "Сбербанку". У серпні того ж року стало відомо, що частину акцій "Сбербанку" продала і Олена Батурина.

Щодо 58 гектарів землі у Москві, то їх Інтеко придбала у 2002 році. Вони розташовуються на заході Москви та оточені Мічурінським проспектом, вулицею Лобачевського і Київською залізницею. "Інтеко" планувала побудувати на цій ділянці 600 тисяч квадратних метрів житла.

Нагадаємо, у минулому році "Інтеко" була внесена до складеного урядом списку системоутворюючих підприємств. Заявка компанії на отримання держдопомоги була розглянута, але не задоволена урядом.

Читайте також:

Суд отобрал у жены Лужкова землю в Киеве

Лужков подал в суд на художника, который превратил его в "уклюжего вора"

На демонстрации Лужков осудил политику Путина

Мэр Москвы написал книгу "Транскапитализм"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: