Дружина майора-вбивці Євсюкова хоче народити від нього дитину

Екс-співачка з групи "Стрєлкі" Каріне Тонаканян, заміжня за колишнім майором міліції Денисом Євсюковим, дала перше інтерв'ю після кривавої бійні чоловіка у московському супермаркеті.

Дружина колишнього майора російської міліції Дениса Євсюкова, який у квітні 2009 року влаштував криваву бійню у супермаркеті в Москві, вперше дала інтерв'ю.

Каріне Тонаканян (до речі, екс-співачка з групи "Стрєлкі") розповіла, що вірить у невинність Євсюкова. Вона стверджує, що її чоловіка "чимось обпоїли". Жінка не тільки не має наміру розлучатися із довічно засудженим вбивцею, але й збирається народити від нього дитину.

"Я не розумію, що сталося ... До речі, і слідство до цього часу цього не з'ясувало", - прокоментувала вона стрілянину у супермаркеті.

Нагадаємо, Денис Євсюков 27 квітня 2009-го у стані алкогольного сп'яніння застрелив водія, який підвозив його до супермаркета "Острів", а потім убив касира магазину і поранив інших відвідувачів. Інцидент викликав широкий громадський резонанс. За два вбивства і 22 замахи його засудили до довічного ув'язнення.

Каріне спростувала чутки про те, що нібито у той вечір вони з чоловіком посварилися, що й, як подейкували, і стали причиною бійні. "Ні, ні і ні! Нічого подібного не було. Це неправда", - наголосила вона.

Дружина майора сама не розуміє причини трагедії. "Це лише самому Богу відомо. Але я знаю, що він на це не здатний. І більше ніж упевнена, що йому щось підмішали. Тому і слідство пройшло дуже дивно. У Дениса навіть аналіз крові вчасно не взяли", - зазначила вона.

"Мій чоловік на таке не був здатний в адекватному стані. А причиною неадекватного стану могло стати тільки чиєсь втручання ззовні. Як саме - не знаю. Але я впевнена, що Денис на таке не здатний, тому мої почуття до нього, як і раніше сильні", - не сумнівається Каріне.

Денис Євсюков
AFP
Денис Євсюков
Вона твердо заявила, що не збирається і не буде розлучатися. "Мені складно про це говорити. Але я досі люблю свого чоловіка", - підкреслила Каріне.

Жінка регулярно зустрічається з Євсюковим у в'язниці. Там "скрізь є очі і вуха! Звичайно, я не говорю з ним на якісь особисті теми", - розповіла Каріне.

"Там я навіть не можу сказати йому про свої почуття, так - як хочу! Хоча я вже звикла до того, що ніхто не вірить у щирість моїх почуттів. Думають, якщо раніше я співала в групі "Стрєлкі", то це все! Значить, мене знайшли на Тверській. Ніхто не вірить у святе і прекрасне. А я нічого й нікому доводити не хочу. Зазвичай доводять ті, у кого немає справжніх почуттів. Я не хочу цього робити. У мене дуже строге виховання. Я вірю, що Денис не здатний був просто так зробити те, що скоїв ... і нехай народ думає що хоче", - заявила Каріне.

Відео бійні у супермаркеті "Острів", зняте камерами спостереження:

Читайте також:

Адвокат майора Євсюкова оскаржить довічний вирок у Страсбурзькому суді

Майор Євсюков отримав довічне ув'язнення

Повне ВІДЕО стрілянини міліціонера Євсюкова, який грабував супермаркет

Московський міліціонер влаштував бійню в супермаркеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: