Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина нового прем'єра РФ за дев'ять років "таємно" заробила майже 800 мільйонів рублів

На неї не зареєстровано жодних фірм

Дружина нового прем'єр-міністра РФ Михайла Мішустіна за дев'ять років заробила 790 мільйонів рублів на "таємному" бізнесі.

Про це повідомляється на сайті опозиціонера Олексія Навального, засновника Фонду боротьби з корупцією (ФБК), який вимагає чиновника пояснити, звідки гроші.

Одночасно, згідно з декларацією дружини високопосадовця Владлени Мішустіної, на неї не зареєстровано жодних фірм. Тим не менше, щороку їй вдається заробляти мільйони рублів.

"На Владлену Мішустіну не зареєстровано жодної чинної юридичної особи. Про неї нічого неможливо знайти в інтернеті. Але кожного року вона справно заробляє по мільйону доларів, то по два, то по чотири. На чому? Як? Таємниця покрита мороком, як це завжди і буває з нашими чиновниками", - йдеться на сайті Навального.

Нагадаємо, 16 січня 2020 року Держдума проголосувала за призначення нового прем'єрміністра РФ, а Путін в той же день призначив колишнього голову Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна на пост прем'єрміністра. Разом з цим Президент Росії ввів посаду заступника голови Ради Безпеки і призначив на цю посаду колишнього прем'єра Дмитра Медведєва.

Відео Кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця"

Свідомо порушував державний кордон України та їздив до окупованого Криму - кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця". Там зазначили - окупант у квітні 2015 року відвідував податкову інспекцію в Ялті. Напередодні Путін запропонував кандидатуру Мішустіна, який 10 років очолював російську податкову службу, на пост прем'єр-міністра.  

Кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця"

Залиште свій коментар

Вибір редакції