Дружина Саакашвілі візьме участь у виборах в Грузії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сандра Рулофс сподівається очолити адміністративний центр Зугдіді.

Опозиційне об'єднання "Сила в єдності" висунуло кандидатуру дружини екс-президента Грузії Михаїла Саакашвілі Сандру Рулофс на позачергові вибори мера Зугдіді, адміністративного центру краю Самегрело-Верхня Сванетія на заході Грузії.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Ми впевнені в беззастережній перемозі Сандри Рулофс на майбутніх виборах мера в Зугдіді, якщо вибори не будуть сфальсифіковані владою", - заявив на брифінгу лідер об'єднання Григол Вашадзе.

Зазначимо, 2016 року Рулофс балотувалася в Зугдідському районі від колишньої партії влади "Єдиний національний рух" під час парламентських виборів, проте в другому турі виборів зняла свою кандидатуру, пояснивши рішення  тим, що влада фальсифікувала результати першого туру голосування.

Від осені 2018 року, коли екс-очільник Лаша Гогія був затриманий правоохоронними органами за звинуваченням в отриманні хабара, посада мера Зугдіді є вакантною.

Нагадаємо, Михаїл Саакашвілі в інтерв'ю Дмитру Гордону заявив, що має намір повернутися в Україну 1 квітня, – наступного дня після виборів президента. Політик вважає, що в разі поразки президента на виборах жоден прикордонник не виконає наказ не пускати його в Україну.

Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня 2017 року, коли він був за межами України. Згодом він перетнув польсько-український кордон.Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону.  У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції