Дружина Тоні Блера розпродає речі чоловіка в Інтернеті

Міссіс Блер влаштувала в Інтернеті розпродаж. Продаж годинника від Берлусконі приніс всього 98 фунтів стерлінгів (близько 150 доларів), хоча виріб коштував втричі дорожче.

Дружина колишнього прем'єр-міністра Великобританії Тоні Блера Чері продала на інтернет-аукціоні наручний годинник чоловіка, який той отримав у подарунок від свого італійського колеги Сильвіо Берлусконі незадовго до відставки.

Годинник марки Locman Mare Titanium був одним з дев'яти представницьких подарунків від Берлусконі, вартість яких Блер повинен був відшкодувати казні, після того як він залишив свою посаду в 2007 році.

Продаж годинника, який, як зазначила на своєму акаунті на eBay.com місіс Блер, був "абсолютно новим" і "віддавався в оригінальній коробці з гарантією", приніс всього 98 фунтів стерлінгів (близько 150 доларів), хоча, за оцінками, виріб коштував втричі дорожче.

Як виявилося, дружина Блера, який сьогодні вважається найбільш високооплачуваним спікером планети, не вперше розпродає на аукціоні предмети, що мають відношення до професійної діяльності її чоловіка, причому за "смішні" гроші.

Так, нещодавно вона продала клаптик паперу з підписом Блера всього за 10 фунтів (близько 15 доларів). Однак, як пояснив її офіційний представник, Чері зовсім не намагалася на цьому заробити - просто місіс Блер, дізнавшись, що автографи чоловіка продаються за 35 фунтів, захотіла "влаштувати невеликий демпінг" на цьому ринку.

Чері Блер, мати чотирьох дітей, є постійним користувачем eBay і нерідко купує тут за зниженими цінами столові прилади, кухонне начиння і інші штучки, щоб доповнити обстановку семи будинків, що належать подружжю Блерів.

Читайте також:

Мемуари Блера номінували на премію за найгірший опис сексу

У мемуарах Блера виявили вигаданий діалог з кіно

Тоні Блера в Дубліні закидали яйцями й черевиками

Тоні Блер віддасть гонорар за свою книгу пораненим солдатам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: