"Друзі WikiLeaks" покликали Ассанжа до Росії

Джуліана Ассанжа запросили до Росії. "Друзі Вікілікс" спробують організувати його приїзд до РФ.

Незалежний громадський російський фонд "Друзі Вікілікс" покликав Джуліана Ассанжа до Росії. Про це повідомляє журнал "Російський репортер", що бере участь в створенні фонду.

Основне завдання російських "друзів" скандально відомого порталу WikiLeaks - допомогти Ассанжу в його діяльності. Фонд також спробує організувати його приїзд до Росії.

"Російський репортер", за заявами самого видання, є офіційним партнером дітища Ассанжа в РФ. На сайті журналу публікувалися деякі з особливо резонансні "зливи" WikiLeaks, наприклад з антиросійськими висловлюваннями президента Білорусії Олександра Лукашенко і характеристикою американських дипломатів на заступника голови президентської адміністрації Владислава Суркова.

В даний час Джуліан Ассанж знаходиться у Великобританії, де місцевий суд розглядає можливість його екстрадиції до Швеції. У Стокгольмі Ассанжа звинувачують у сексуальних домаганнях. Слухання з питання про його видачу пройдуть в лондонському суді 7 і 8 лютого.

Сайт WikiLeaks здобув світову популярність в 2010 році, опублікувавши секретні документи США про військові кампанії в Іраку і Афганістані. Пізніше на ресурсі було викладено конфіденційне листування американських дипломатів.

Так, з нього випливало, що дипломати знаходять у тандемі Мєдвєдєв-Путін схожість з героями коміксів Бетменом і Робіном. Таке порівняння Володимир Путін, якому американські дипломати відвели роль Бетмена, визнав неетичним. У свою чергу Дмитро Мєдвєдєв зауважив, що якби Росія опублікувала подібні документи МЗС РФ або вітчизняних спецслужб, американці "теж отримали б масу задоволення".

Читайте також:

Ассанж вважає, що у американській в'язниці його вб'ють

ЦРУ створило спецгрупу протидії WikiLeaks

Засновник WikiLeaks напише автобіографію за 1,5 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: