Друзям Єльцина видали спецпосвідчення

На честь дня нароодження першого президента РФ його однокурсникам зробили спеціальні посвідчення.

В неділю, 1 лютого, на честь 78-го дня народження першого президента Росії Бориса Єльцина його студентські друзі з Єкатеринбургу отримали спеціальні посвідчення "Однокурсник Єльцина".

Документ надає право своєму власнику входити до вченої ради університету ім. Єльцина, а також відвідувати всі урочисті заходи, що проводяться в закладі. Таке посвідчення зробили і для вдови першого президента - Наїни Єльциної.

"Я поки що до кінця не усвідомила, що означає для мене це посвідчення. Мені дуже приємно отримати його", - розповіла однокурсниця покійного глави держави Валентина Шмакова.

Крім того, в Уральському центрі Єльцина презентували документальний фільм "Борис Єльцин в колі друзів" та новий фотоальбом.

Минулого року в день народження Єльцина в селі Будка Таліцкого району Свердловської області, де жили його батьки, встановили меморіальну дошку, а в Єкатеринбургу назвали його ім'ям вулицю і університет.

Борис Єльцин народився 1 лютого 1931 року в селі Бутка Талицького району Свердловської області. Закінчив будівельний факультет Уральського політехнічного інституту за фахом "інженер-будівельник" в 1955 році.

З 1955 по 1968 рік працював майстром, виконробом, головним інженером будуправління тресту "Южгорстрой", головним інженером, начальником Свердловського домобудівного комбінату. У 1961 році вступив до КПРС.

Першим президентом Росії був обраний 12 червня 1991 року і обіймав цю посаду до 31 грудня 1999-го. Помер Борис Єльцин 23 квітня 2007 року на 77-му році життя.

Читайте також:

Російський президент нагодував Кастро українським салом
Путін лідирує у рейтингу "Ганьба Росії"
"Іменем Росії" став Олександр Невський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: