Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дуда не поїде до Ізраїлю на захід з нагоди визволення в'язнів концентраційного табору, де буде Путін

Заходи відбудуться у Єрусалимі 22-23 січня.

Президент Польщі Анджей Дуда відмовився їхати до Єрусалиму, де відбудуться заходи з нагоди 75-річчя визволення в'язнів концентраційного табору Аушвіц-Біркенау 22-23 січня, пише Gazeta Wyborcza.

Причина відмови Дуди їхати до Ізраїлю - це присутність на Всесвітньому форумі пам'яті жертв голокосту російського президента Володимира Путіна. За повідомленням видання, глава Польщі ухвалив рішення не їхати на урочистості ще 27 грудня, коли в президентському палаці відбулася зустріч на вищому рівні для обговорення способів реагування на заяви Росії.

Крім того, на форумі пам'яті жертв голокосту в Єрусалимі "відсутній необхідний фон" для виступів президента Польщі, заявили у Дуди. Справа у тому, що основними доповідачами на п'ятому форумі повинні стати президенти Росії Володимир Путін та Ізраїлю Реувен Рівлін.

Як повідомлялося, Польща не запросила президента Росії Володимира Путіна на заходи, присвячені 80-й річниці початку Другої світової війни. У Варшаві пояснили, що Польща буде відзначати річницю з країнами, з якими тісно співпрацює на основі дотримання міжнародного права, поваги суверенітету держав і їхньої територіальної цілісності. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції