Духовні "скрєпи": російського священнослужителя "застукали" в гей-клубі з хлопцем на руках

Духовні "скрєпи": російського священнослужителя "застукали" в гей-клубі з хлопцем на руках

Фото: wikipedia.org

У Мережу потрапило відео, як в гей-клубі відпочиває чоловік, схожий на відомого богослова старообрядців і професора кафедри філософії РГПУ ім. Герцена.

У Росії — знову скандал з розпусною поведінкою представників духовенства. На цей раз "прославився" представник старообрядницької церкви, філософ, богослов, духовний наставник Пружинської старообрядницької громади, професор кафедри філософії Російського унівеситету імені Герцена Кирило Кожурін.

У Мережу потрапило відео, де чоловік, зовні схожий на Кожуріна відпочиває в одному з гей-клубів Петербурга. На руках він тримає молодого хлопця-танцюриста, а потім цілує його в оголений живіт. Ролик опублікували в Telegram-каналі "Мурзилка".

"Тіктокери зафіксували, як Кирюша з палаючими очима і тремтячою бородою катає на плечах юного гея і цілує його в живіт. Танці відбуваються в гей-клубі", — йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що Кирило Кожурін — член Російського Ради Древлеправославної поморської церкви. ДПЦ — одна з гілок російських старообрядців, відомих своєю строгістю і консерватизмом. У ДПЦ немає інституту священства, цю роль виконують так звані "наставники", яким і є Кожурін.

Старообрядці забороняють своїм вірним користуватися інтернетом, дивитися ТБ, вживати алкоголь, носити сучасний одяг і т.п. Категорично відкидаються одностатеві шлюби. Але, як бачимо, не всі "духовні лідери" ці вимоги виконують.

Нагадаємо, що під Москвою відкрили скандальний "храм війни", де повинні були бути мозаїки з Путіним і Сталіним.

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація