Духовний лідер Ірану назвав США "атомним злочинцем"

Тегеран був обурений нещодавнім переглядом американської ядерної стратегії, в якій Ісламська Республіка бачить для себе загрозу.

На конференції з питань ядерного роззброєння в Тегерані аятолла Алі Хаменеї заявив, що використання ядерної зброї заборонене релігією і назвав Вашингтон "атомним злочинцем".

На думку президента Ірану Махмуда Ахмадінежада, здійснювати нагляд за ядерним роззброєнням повинен незалежний орган.

Тегеран був обурений нещодавнім переглядом американської ядерної стратегії, в якій Ісламська Республіка бачить для себе загрозу.

Нагадаємо, президент Ірану Махмуд Ахмадінежад назвав нову ядерну стратегію США "ковбойською".

"Американські політики завжди хапаються за зброю, як ковбої, коли у них кінчаються аргументи", - заявив іранський президент. У випадку якщо США вирішать завдати удару по Ірану, Ахмадінежад пригрозив "зубодробильною відповіддю".

Оприлюднена 6 квітня нова ядерна стратегія США передбачає зниження ролі ядерного потенціалу в забезпеченні національної безпеки країни. Також США заявили, що не будуть використовувати ядерну зброю проти неядерних держав. Однак для Ірану та Північної Кореї було зроблено виняток як для країн, які не виконують зобов'язання за договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

Читайте також:

Ахмадінежад назвав ядерну стратегію США "ковбойською"

Ахмадінежад: США ведуть подвійну гру в Афганістані

Бразилія виступила проти тиску на Іран у питанні ядерної програми

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: