Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Думав, чергова перевірка": викладач коледжу у Новосибірську розповів деталі кривавої стрілянини

Чоловік намагався заспокоїти студента-стрільця.

Студент Ілля Іваністов, який скоїв вранці кривавий напад на однокурсників у Барабинській філії Новосибірського коледжу транспортних технологій ім. Н.А. Луніна і звів рахунки з життям, стріляв неприцільно.

Про це розповів викладач коледжу Іван Козлов, який перебував у кабінеті під час інциденту і бачив стрілянину на власні очі. Аудіозапис із розповіддю чоловіка оприлюднив у своєму YouTube-каналі Mash.

"Він зайшов, направив рушницю на студентів і без прицілу вистрілив. Тут парта у нас якраз перша навпроти входу, навскоси, і він влучив у студента, який за нею сидів. Я спочатку думав, що це чергова перевірка якась, таке перше враження було. У нас то пожежні безпеку перевіряють, то ще хтось", - говорить викладач.

За словами Козлова, коли він зрозумів, що все відбувається всерйоз, закричав студентам: "Всім лягати!"

"Вони попадали, потім він вийшов, і там є ще один у нас кабінет для практичних занять (лабораторія - прим.ред.), я їх туди загнав усіх. Минає кілька хвилин, і він знову заходить, і бачить, що нікого немає. Я спробував заспокоїти його, кажу йому: "Що з тобою трапилося? Заспокойся, дивись, що ти тут робиш. Може, вдома у тебе щось не в порядку або де, сталося щось?" - додав він.

Після цього, зазначив викладач, Іваністов постояв, розвернувся і вийшов.

"І через кілька секунд - постріл. Я туди вибіг, дивлюся - він вже лежить", - резюмував він.

Нагадаємо,  трагедія сталася у російському місті Барабинськ під Новосибірськом. Унаслідок стрілянини постраждали троє студентів: один отримав вогнепальне поранення руки, двоє - переломи, бо вистрибнули з вікна, рятуючись від стрільця. Нападник застрелився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції