Дурень та ідіот: автор скандальної книжки розповів, що підлеглі позаочі кажуть про Трампа

Дата публікації
Перегляди
2079
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дурень та ідіот: автор скандальної книжки розповів, що підлеглі позаочі кажуть про Трампа

Фото: Reuters

Один із співбесідників автора сказав, що Трамп не показав «ні стабільності, ані якоїсь компетенції».

Автор скандальної книги про перший рік президентства США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" Майкл Вольф зізнався, що «100% людей з оточення Трампа сумніваються в його інтелекті і придатності до роботи».

Також деякі називають Трампа «дурнем та ідіотом», передає «Daily Mail».

«Всі вони кажуть, що він як дитина. Під цим порівнянням вони мають на увазі те, що він негайно потребує задоволення того, що він хоче. Це все про нього. Вони кажуть, що він ідіот», - розповів Вольф в ефірі одного з телеканалів.

Колишній заступник начальника штабу Білого дому каже, що робота в Трампа була схожою на «намагання з'ясувати, що хоче дитина». Однак зараз ця особа заперечує коментарі в книжці, які її стосуються.

Зокрема, Білий Дім у четвер, 4 січня, заявив, що книга «повна фантастика» і «наповнена брехнею». Президент Трамп, зокрема, заявив, що книга є «фальшивою», і цитує джерела, «яких не існує».

За словами автора скандальної книжки, самі Іванка Трамп та її чоловік Джаред Кушнер перестали захищати Трампа. Вони вважають, що дії Трампа – “це його дії, а не їхні”.

«Ця людина не читає, не слухає. Отже, він схожий на пінбол, який просто стріляє з усіх боків», - зазначив Вольф.

Звільнений сенатор Боб Коркер також стверджував, що Трамп не показав «ні стабільності, ані якоїсь компетенції», необхідної для успіху на його посаді президента США. Вольф заявляє, що радники президента і його сім’я – всі 100-відсотково припускають, що він не здатен працювати на своїй посаді.

Нагадаємо, скандальна книжка Майкла Вулффа про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися сьогодні, 5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.  У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вольф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2079
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація