Durex відкликає кілька партій власних презервативів через їхню ненадійність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Партії презервативів були розпродані у Великій Британії та Ірландії.

Компанія Durex відкликає кілька партій власних безлатексних презервативів та Real Feel через їхню ненадійність наприкінці терміну придатності.

Про це йдеться на офіційному сайті виробника.

"Безпека наших споживачів завжди на першому місці, і це знайшло відображення в наших суворих стандартах якості. Нещодавно ми виявили, що обмежена кількість вищезазначених презервативів, зроблених на початку цього року, не проходять наші суворі випробування на довговічність. Наші тести показали, що деякі партії, які наразі продаються в Великій Британії та Ірландії, не задовольняють вимогам щодо тиску, який може спричини розрив, в кінці терміну придатності продукту. Дата закінчення терміну дії неякісних партій - між 20 грудня 2020 року і 20 лютого", - йдеться у повідомленні.

У компанії також зазначили, що більша можливість розриву стосується лише презервативів зазначених партій. Там нагадали, що якщо презерватив пошкодився або розірвався під час використання, необхідно обов’язково протягом 72 годин відвідати лікаря.

Durex також повідомила, що всі покупці, які придбали зазначені партії презервативів, можуть повернути їх та отримати повне повернення коштів.

ВідеоЦікаві факти про контрацепцію

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції