Душанбе залило брудом і глиною

Вулиці таджицької столиці залиті водою та глиною. Рух автотранспорту паралізований. Закриті магазини, заправки та аптеки.

У другій половині дня в п'ятницю, 8 травня, на столицю Таджикистану зійшов потужний селевий потік, спровокований тривалими зливами.

Практично всі вулиці і проспекти Душанбе заповнені водою та глиною, брудом залиті основні траси. Довжина транспортних заторів сягає 100 метрів, що є рідкістю для міста.

Особливо сильно постраждали східні і західні околиці міста, де рух автотранспорту паралізований повністю. Також там закриті продовольчі магазини, автозаправки і аптеки, оскільки до них неможливо підійти через сильний водяний потік. У східній частині міста висота грязьового потоку, що залив вулиці, становить 10-15 сантиметрів.

Товстим шаром рідкої глини покрито дві центральні вулиці міста, у тому числі і центральний проспект столиці імені Рудаки, на якому розташовані Президентський палац, парламент, низка міністерств і відомств.

"Сель зійшов зі східної околиці столиці, де багато горбів, покривши вулиці рідкою глиною і брудом", - повідомили у комітеті з надзвичайних ситуацій Таджикистану.

За даними комітету, в місці сходу селя (селище Нагорний, північно-східна частина столиці) є зруйновані будинки, кількість яких уточнюється. В частині селища порушено електропостачання.

В Душанбе та околицях, які постраждали від стихії, працюють рятувальні служби.

Сель - бурхливий бруднокамінний потік з великою концентрацією мінеральних частинок, каменів і уламків гірських порід, який раптово виникає в басейнах невеликих гірських річок. Як правило, його провокують зливи чи танення снігів. Сель явище бурхливе, але короткочасне.

Читайте також:

Кількість жертв тайфунів на Філіппінах продовжує зростати

У Греції стався землетрус

Шварценегер оголосив в Санта-Барбарі надзвичайний стан

В Бразилії від повені постраждали 200 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: