Душили, били струмом та виривали волосся. У Німеччині засудили пару, яка по-звірячому вбивала жінок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом багатьох років пара заманювала жертв через оголошення про знайомство.

У Німеччині суд виніс вирок парі, яка катувала і вбила двох жінок у себе вдома.

Про це повідомляє ВВС.

49-річна Анжеліка Вагенер отримала 13 років в’язниці, її 48-річний колишній чоловік Вілфрід Вагенер засуджений до 11 років у психіатричному відділенні.

Суд над Анжелікою та Вілфрідом Вагенерами_4
Reuters
Суд над парою

Після того, як судді винесли вирок, Анжеліка усміхнулась і обняла свого адвоката, передає Bild.

Протягом багатьох років пара заманювала жінок до себе додому через оголошення про знайомство в газетах, а потім катувала їх. Їхню оселю прозвали "будинком жахів". Жертв били, душили, ошпарювали, били струмом, обливали перцевим аерозолем та виривали їм волосся. Від тортур померли дві жінки.

Суд над Анжелікою та Вілфрідом Вагенерами_3
Reuters
Анжеліка Вагенер з адвокатом.

На суді Анжеліка Вагенер розповіла, що труп однієї з жінок вони розчленували, заморозили, а потім спалили та розвіяли попіл.  

Їхні злочини викрились 2016 року. Пара повертала додому одну зі своїх жертв, яку вони жорстоко побили. Проте дорогою у них зламалась машина, і їм довелось викликати для жінки швидку, оскільки навколо були люди. Від травм жінка загинула в лікарні, а пару заарештували.

Суд над Анжелікою та Вілфрідом Вагенерами_2
Reuters
Вілфрід Вагенер з адвокатом

Деякі з жертв Вагенерів, які вижили, наважились розповісти суду про їхні злочини лише після цього. Усього їх налічується щонайменше вісім.

Нагадаємо, в Австралії затримали чоловіка, якого звинувачують у вбивстві своїх трьох дітей, їхньої матері та бабусі. Правоохоронці не пояснюють мотив нападу, але там зазначили, що австралієць вбив сім’ю за допомогою ножів та тупих предметів.

ВідеоГоллівудський сценарист отримав три довічні терміни за жорстоке вбивство українки

Три довічні терміни за смерть українки. Це - вирок американського суду голлівудському сценаристу Блейку Лейбелу. Він жорстоко убив свою цивільну дружину Яну Касьян, коли їхній спільній доньці було лише три тижні. Справу слухали два роки. Вирок - без права оскарження. 

Голлівудський сценарист отримав три довічні терміни за жорстоке вбивство українки

Залиште свій коментар

Вибір редакції